LANGUAGE:ENG >
444 51 26
E-BÜLTEN
İNDİR
ONLINE ALIŞVERİŞ
TANITIM FİLMİ İZLE
SATILIK GAYRİMENKULLER
Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı Duvar Kağıdı

Duvarkağıdı Modelleri

Neden Duvar Kağıdı ?

Duka duvar kağıdı modelleri ile evinizin duvarlarını renklendirmeye hazır mısınız ? En yeni trend modellerini sizler için tasarlıyoruz, gerek genç odası modelleri ile gerekse oturma odası modelleri ile pek çok modeli bünyesinde bulunduran duka duvar kağıdı evinizin her odasını sizin kendi stilinizi yansıtmanıza yardımcı oluyor.

Duka duvar kağıtları uzun ömürlü ve silinebilir yapısı yapısı kolay temizlenebilirdir, bu sebeple boyaya göre daha uzun kullanım ömrü sunmaktadır. Sizlerde duka duvar kağıtları ile evinizin her odasında kendi renk ve desen seçimlerinizi yansıtabilirsiniz.

Eviniz için duvar kağıdı modeli seçerken ayrıca odanızın yapısına göre tercih etmeniz önemli bir noktadır.Eğer odanız küçük bir yapıda ise odanıza koyu renkler yerine açık ve ufak desenli duvar kağıdı seçmeniz sizin yararınıza olacaktır.
Evinizin tüm odalarında, hatta banyoda bile kullanabileceğiniz duvar kağıtları sayesinde çok güzel bir atmosfer oluşturabilmeniz mümkündür. Üstelik duvarları boyamaktansa boydan boya duvar kağıdıyla kaplamak çok daha temiz, basit ve hızlı bir tercih olacaktır. Ucuz olması da cabası! Bel ve boyun ağrılarıyla uğraşmadan, dakikalar içerisinde duvar kağıdıyla odalarınızı güzelleştirmek istiyorsanız şimdiden model beğenmeye başlamanız tavsiye edilir.

• Daha dayanıklı, uzun ömürlü

Duvar kağıtları uzun vadede boyaya göre daha verimlidir. Boyada olduğu gibi kalkma, kabarma veya dökülme yapmaz. Tabii kaliteli bir duvar kağıdı seçerseniz. Eğer duvar kağıdı kullanırsanız eşyalarınızı sağa sola taşırken duvarlara çarptığınızda boyanın kalkmasının da önüne geçmiş olursunuz. Dökülen boyaları kapatmak için ekstra vakit ve nakit kaybetmezsiniz.

• Temizlemesi çok kolay

Özellikle ev hanımları için duvar kağıtlarını tercih sebebi kılan en önemli avantajı, temizliğinin çok kolay oluşudur. Elinizdeki herhangi bir ıslak sünger yardımıyla duvar kağıtlarının tozunu alabilirsiniz. Sırf boyaları silmek için üretilen pahalı temizlik malzemelerini satın almanıza gerek kalmaz. Yalnızca birazcık su ve deterjan duvar kağıdını silmek için yeterli olacaktır.

• Geniş seçenek yelpazesi

Su bazlı veya saten boyalara karşı duvar kağıdı modelleri birbirinden farklı malzemeden imal edilir. Metalik ve parlak renklerden tutun, gerçekçi tuğla desenlerine kadar akla hayale gelmeyecek modelleri duvarınızda uygulayabilirsiniz. Geleneksel desenler de cabası. Dolayısıyla duvarınızda kullanacağınız kağıdın rengi, deseni ve kalitesiyle ilgili inanılmaz geniş bir seçenek yelpazesi sizleri bekliyor olacak.

• İstediğiniz resmi duvara basabilirsiniz

Var olan duvar kağıdı modelleri arasından bir tanesi bile içinize sinmediyse, istediğiniz bir fotoğrafı duvar kağıdı olarak bastırabilirsiniz. Bu kimi zaman bir dünya haritası, kimi zaman da bizzat sizin tasarlayacağınız bir görsel olabilir. En çok tercih edilen duvar kağıdı modellerine baktığımızda karşımıza sonsuz desenli modeller çıkıyor. Duvarlarınızda gerçekçi ahşap veya taş duvar etkisi oluşturmak için siz de duvar kağıdı satın almalısınız.

• Fiyatına göre uygun fiyatlı

Evet, evinizi dekore etmenin en uygun ve cazip yolu duvar kağıdı satın almaktan geçer. Günümüzde bir evin tüm odalarını boyamak, duvar kağıdı satın almaktan kat kat daha pahalıya mal olacaktır. Odalara katmış olduğu güzel ambiyansın yanı sıra uygun fiyatlı olması gibi avantajları yüzünden artık insanlar duvar kağıtlarına daha fazla rağbet gösteriyor. Öte yandan duvar kağıdı kullanılan odaların olduğundan daha geniş gözüktüğü de bir gerçek.

• Duvardaki hasarları gizlemek için ideal

Çocuklarınız duvarları renkli kalemle mi çizdi? Eşya taşırken duvarın boyasını mı kaldırdınız? Hiç sorun değil. Duvar kağıdı, duvarlarınızdaki tüm kusur ve deformasyonları gizlemek için en akılcı çözüm olacaktır. Bu sayede hem bu kusurları örtmüş, hem de duvarınıza eskisinden daha güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Sonuç olarak daha şık, kullanışlı ve ucuz bir dekorasyon yöntemi olarak boya yerine duvar kağıtlarını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.