Online Satış Sitemiz için tıklayınız
Android Uygulama - Gizlilik

Gizlilik Politikası

Uygulama hesap sahibi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve uygulamada geçirdiğiniz süre zarfında bunu sağlamak için çaba sarf ediyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.

Uygulama İzinleri ve Toplanan Bilgiler

Birçok standart akış uygulamasındaki gibi internet izni (INTERNET),  uygulamanın Wifi veya mobil internet erişiminin olup olmadığı (ACCESS_NETWORK_STATE), çağrı geldiğinde uygulamanın sesi kısılması(READ_PHONE_STATE), sesi kulaklık mı veya hoparlörden mi vermesi (ACTION_HEADSET_PLUG), uygulamanın alarm özelliğinin telefon açılışında devreye girmesi(RECEIVE_BOOT_COMPLETED), uygulama yüklendiğinde ana ekrana kısayol oluşturması(INSTALL_SHORTCUT) veya uygulama kaldırıldığında kısayolların silinmesi (UNINSTALL_SHORTCUT) gibi izinleri istemekteyiz bu izinler uygulamanın çalışabilmesi için gereklidir. bilgileri içermektedir.Bunlar haricinde herhangi bir izin istememekle birlikte kesinlikle istatistiksel herhangi kişisel bilgi tutulmamaktadır ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir.Uygulamamızın gizlilik politikası ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi bize bilgiislem@evdema.com adresinden bize iletebilirsiniz.


Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı ve İnternet Sitesi Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.x